Sastāvdaļas kosmētikai

Ekstraktu rūpnīca L.E.V. /Sastāvdaļas kosmētikai

Augu ekstrakti

Augu ekstraktiem no ārstniecības augiem, saknēm, ziediem, augļiem, lapām vai sēklām ir senas lietošanas tradīcijas kosmētikas līdzekļos. Mēs izgatavojam ekstraktus no vairāk nekā 250 botāniskajiem augiem un piedāvājam tos ar dažādiem šķīdinātājiem, attiecībām, konservēšanas sistēmām un standartizāciju. Lai sasniegtu labākos rezultātus, šķīdinātāju atlase tiek rūpīgi izvēlēta.

Apskatīt produktus

Funkcionālās sastāvdaļās
(Specialities)

Jūsu palīdzībai mūsu speciālisti izstrādā uz botāniskajiem ekstraktiem balstītas formulas ar pierādītu efektivitāti.

Apskatīt produktus

Bioloģiskie ekstrakti

Sekojot universālai virzībai uz dabiskam dzīves veidam, mēs dodam priekšroku nodarboties ar bioloģiski audzētiem materiāliem. Mēs piedāvājam plašu Ecocert COSMOS sertificētu botānisko ekstraktu klāstu. Piedāvātie organiskie ekstrakti ir ar lielu organisko procentu saturu.

Apskatīt produktus

Organiskā bērzu sula
ir tīra un dabīga

Organiskā bērzu sula ir tīra un dabīga izejviela. Mēs piedāvājam bērzu sulu, kas ir ievākta pavasarī Baltijas reģionā no bioloģiski sertificēta meža. Bērzu sula ir izejviela, kas ir bagāta ar bioloģiski aktīvām vielām. Tā var nodrošināt plašu kosmētikas līdzekļu aktīvo īpašību klāstu un to var uzskatīt par ideālu sastāvdaļu kosmētikā, kas novērš novecošanos. Pieejama svaiga, sasaldēta un konservēta organiskā bērzu sula.

Apskatīt produktus
Uz sākumu